top of page

Rah
'Mystic Rock'

Rah müzik grubu Daf(Erbane) Mareechi Asu,Raşit Pekmezci (Gitar),Arsalan Kaveh(Tanbur,Vokal)'dan oluşan geçmişten geleceğe kadim ezgileri yeni bir bakış açısıyla rock formunda harmanlayan bir grup.Grup müziklerini dinlerken bazen kendinizi iran'ın kadim ezgileri içerisinde mistik bir havada banzen de günümüz rock müzik kültürü içerisinde bulabileceğiniz grubun, ilk albüm çalışması olan 'Myistic Rock'  alternatif bir müzik yolcukuğuna çıkmaya davet ediyor.

Diğer Albümler

"Sanatçı Erdal Güney “Yağmuru Bekle” adlı Viya Müzik’ten yayınlanan albümünü dinleyicileriyle buluşturuyor.

Erdal Güney şarkılarını, Jülide Özçelik, İlkay Akkaya, Yasemin Göksu, Mazlum Çimen, Hüseyin Turan, Servet Kocakaya, Volkan Uzunhasanoğlu, Sebahattin Atik, Mustafa Güney ve Duru Güney ile birlikte seslendiriyor. Albümdeki besteler Erdal Güney ve Mustafa Güney imzalı, düzenlemeler ise Erdal Güney ve Kurtuluş Cengiz’e ait.

Güney’e albümde müzisyenler Özge Metin, Şaban Gölge, Rüstem Mahmudov, Eyüp Hamiş, Hasan Kiriş, Ömer Can Uygan, Ercan Yalazan, Rüstem Mahmudov, Özge Ünkap, Murat Çorak, Kurtuluş Cengiz, Volkan Uzunhasanoğlu, Hüseyin Sarısaltıkoğlu, Kurtuluş Cengiz, Levent Canen, Volkan Doğan Kayıkçı, Bülent Ay ve İzzet Kızıl eşlik ediyor. Albümde, geri vokalerde  Tuğba Dağlı ve Mustafa Güney imzası yer alıyor.

Yağmuru Bekle, tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluştu.

Sanatçının Diğer Albümleri

Erdal Güney - Jülide Özçelik
Sarhoş Olmadan
Erdal Güney - Hüseyin turan
Erdal Güney Yağmuru Bekle
bottom of page